jazyková škola a překladatelská agentura

ANGLICKÉ STUDIO

Toto studio vzniklo jako odezva na poptávku po "komornější" formě výuky angličtiny. Nabízím výuku angličtiny individuálně nebo v malých skupinkách, max. počet studentů je 5 osob v jedné skupině s důrazem na komunikaci a individuální přístup v příjemné "domácí" atmosféře, s parkováním zdarma přímo před studiem. Zároveň se však snažím maximálně zefektivnit výuku doprovodnými službami studia a využít svých zkušeností z výuky ve velké jazykové škole i na střední škole.

                                                                                       

- Moderní jazykové studium dle norem EU.

- Doplňkové služby pro klienty i širokou veřejnost (anglická knihovna pro studenty zdarma, kopírování, tisk, skenování, laminování, prodej anglických učebnic, knih i časopisů včetně předplatného, překlady a tlumočení).

- Lektorka s vysokoškolským a certifikovaným vzděláním v angličtině, s praxí ve výuce, překladaltelství a tlumočení i se zahraničními zkušenostmi. Další vzdělávání v oblasti výuky angličtiny a překladatelství/tlumočení .

- Zajímavé, aktivizující a motivační hodiny s příjemnou atmosférou.

- Klasické i moderní výukové metody s důrazem na komunikaci.

- Široká škála studijních materiálů (audio, video, PC materiály, vysokorychlostní přístup na internet, noviny i knihy různých jazykových úrovní v originále ...).

- Moderní vybavení učebny s rychlým připojením k internetu.

- U individuálních kurzů první konzultační hodina zdarma, u skupinových kurzů je zdarma ukázková hodina.

- Ke každé hodině je malé občerstvení samozřejmostí.

- Parkování před učebnou zdarma, zastávka MHD (č. 15, zastávka U Mikšů) je cca 3 minuty pěšky, zastávka vlaku (směr Hradec Králové - Jaroměř) je cca 15 minut pěšky od studia.

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode