jazyková škola a překladatelská agentura

Skupinové kurzy

Výuka angličtiny v malých skupinkách - maximálně 5 účastníků. Naše studio klade velký důraz na individuální přístup a toto je dle našich zkušeností maximální počet studentů, kdy má lektor dostatek prostoru věnovat se všem účastníkům kurzu téměř individuálně.

Oproti individuálním kurzům má však tento způsob výuky výhodu v tom, že účastníci komunikují nejen s lektorem, ale i mezi sebou a mohou si své znalosti srovnávat s ostatními.

Jedinou podmínkou otevření skupinového kurzu je účast minimálně 2 zájemců s přibližně stejnou vstupní znalostí jazyka, kterou každý klient zjistí pomocí krátkého vstupního testu - "Placement Test". V případě, že účastník kurzu nebude ve své skupině spokojený, může kdykoli během roku přestoupit do jiné skupiny nebo na individuální výuku.

V případě omluvené absence (24 hodin před konáním kurzu) má každý klient skupinového kurzu možnost nahradit si tuto lekci v jakémkoli jiném skupinovém kurzu nebo v opakovacích kurzech o školních prázdninách.

Skupinové kurzy začínají druhý týden v září každého roku, ale je možno do nich přistoupit kdykoli během školního roku za adekvátně sníženou cenu.

O aktuálních informacích ohledně běžících skupinových kurzů vás budeme rádi informovat osobně, telefonicky či mailem. 

Skupinové kurzy.doc (122,5 kB)

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode